fabuła

Każdy będąc dzieckiem marzył o wielkiej fortunie i sławie.
Wszyscy chcieli mieć miliard dolarów na koncie, luksusowe domy w każdym państwie, oryginalne ubrania od najlepszych projektantów oraz najszybsze i najdroższe wyścigowe samochody.
Jednak dla niektórych osób jest to codzienność, bez której nie wyobrażają sobie chociażby jednego dnia.
Grupa najlepszych przyjaciół od najmłodszych lat zamieszkuje Upper East Side,  czyli jedną z ulic nowojorskiego Manhattanu. 
Są zamożni, rozrywkowi, pewni siebie lecz mimo wszystko pieniądze rodziców to nie wszystko co się dla nich liczy – oczywiście są małe wyjątki. 
Wydawać by się mogło, że każdy chciałby być na ich miejscu, jednak nie jest tak kolorowo, jak każdy sądzi.
Niechciany romans, problemy rodzinne, rozterki miłosne i zakazana miłość, o której od dłuższego czasu ktoś stara się zapomnieć – to tylko mała część ich problemów. 
Czy wszyscy poradzą sobie z powstałymi na ich drodze problemami? Czy każdy wybór będzie słuszny? 
Tego dowiecie się czytając People in New York.

Katherine Levine

Charlotte Crawford
1 komentarz:

  1. Nie miałam jeszcze okazji zajrzeć dogłębniej i przeczytać treść opowiadania i przez jakiś czas nie będę miała takiej możliwości, ale zerknęłam na tę właśnie zakładkę i... czy wasi bohaterowie śpią na ulicy? Z opisu właśnie tak wynika, więc wolę się upewnić. Chyba, że powinnam popatrzeć na to z innej strony w wtedy cała ulica (wzdłuż niej) znajdują się ich domy i można z tego wywnioskować, że należy ona do nich. Nie chciałam być wredna, ale takie niuanse zwracają moją uwagę . ;)
    Pozdrawiam Morgan Jade.

    OdpowiedzUsuń